jest NADZIEJA – I Konferencja dla Kobiet

jest NADZIEJA – I Konferencja dla Kobiet

Nadzieja potrzebna od zaraz….

Budzi w nas motywację do działania, sprawia, że chce się nam żyć, budzimy się rano pełni zapału i optymizmu. Czujemy, że możemy przenosić góry. Niekiedy zdarza się niestety, że w trudnych chwilach ją tracimy, a wtedy przychodzi żal, rozgoryczenie, zgorzknienie. Nadzieja. To właśnie jej była poświęcona konferencja dla kobiet, która odbyła się w ostatnią sobotę września.

Na co dzień mamy do czynienia z wieloma kobietami, które zgubiły nadzieję. Jednak naszym pragnieniem było przekazanie im dobrej wiadomości. Albowiem Ja wiem, jakie myśli mam o was – mówi Pan – myśli o pokoju, a nie o niedoli, aby zgotować wam przyszłość i natchnąć nadzieją. /Jer.29.11/.  

W babskim gronie dobrze się jest wypłakać i pośmiać. Dlatego też nie brakowało ani śmiechu ani łez. Jednak na końcu została jedynie radość. Był czas na refleksję w jakim miejscu teraz jestem i jak patrzy na mnie Bóg a jak ja widzę siebie samą. Czy jest jeszcze dla mnie nadzieja? Czy mam prawo by mieć jeszcze nadzieję? Wiele kobiet przyszło właśnie z takimi pytaniami w swoim sercu. Musiały usłyszeć, że jest nadzieja i dla nich. Że cokolwiek w ich życiu się wydarzyło – czeka je przyszłość.

Grupa dzielnych kobiet z Irlandii Północnej, prowadząca wykłady i warsztaty była ogromnym zachęceniem. Nieustraszony zespół polskich kobiet okazał się pomocą i wsparciem. To był niezwykły czas, nie tylko dla kobiet uczestniczących w konferencji, ale dla wszystkich. Bo przecież nawet my, które wiemy, że jest nadzieja, potrzebujemy czasami małego przypomnienia.

 

“Dziękuję Bogu za tą konferencję! Bardzo często myślę o tym, czy moja mama pozna Boga osobiście, jako swojego Ojca, przyjaciela i zbawiciela. Czy jej też będzie to dane?… Jednak widząc przełom w sercach niektórych Pań dziś i ja mam nadzieję ⚓ w sercu. Sama w trakcie konferencji otrzymałam od Boga pokój, radość i oczyszczenie! Mimo, że znam Boga już od ponad 14 lat, to też potrzebowałam tego czasu. Warto było!
“Albowiem ja wiem, jakie myśli mam o was – mówi Pan – myśli o pokoju, a nie o niedoli, aby zgotować wam przyszłość i natchnąć nadzieją.”
Ks.Jeremiasza 29: 11  Dziękuję organizatorom, że mogłam być częścią ich zespołu, to był przywilej móc spędzić z Wami czas w Jego obecności ✝i służyć sobie nawzajem 💕 ” – Sylwia

“Było wspaniale, to prawda, że gdzie jest Bóg, tam jest i miłość i wzajemna życzliwość – ja to czułam przez cały czas. Czułam Bożą obecność. Jeszcze raz dziękuję za ten czas, który spędziłam z wami na konferencji kobiet w Lublinie. Niech Wam Bóg błogosławi” – Mariola

 “Piękny czas poświęcony tylko Bogu i dzięki tak wspaniałym prowadzącym naprawdę niezapomniany, a Kasia Gałecka bardzo zaangażowała się w to przygotowanie, oby więcej takich spotkań i rozmów. Przeżycia są niezapomniane, bo Bóg naprawdę właśnie w takich momentach działa ze zdwojoną siłą, są łzy szczęścia, ale też i smutku. Mój udział w tym spotkaniu był naprawdę mi jako osobie bardzo potrzebny i dał więcej nadziei i wiary w dalsze działania. ☺ Dlatego, jeśli jeszcze ktoś nigdy nie był na takiej konferencji to polecam wszystkim. Pani Kasiu, jeśli jeszcze kiedyś uda się zorganizować tak wspaniałą konferencję dla kobiet i zaprosić osoby z zagranicy, aby znów odpowiedziały nam o swoich przeżyciach i doświadczeniach, jestem pierwszą osobą, która tam będzie i zapraszam wszystkie kobiety na właśnie taki czas – tylko dla nich i dla Boga. Pozdrawiam serdecznie” – Monika.

 

“Moje wspomnienia z konferencji dla kobiet to myśl o Irlandkach, które nie wiem czy wiedzą, ale dały z siebie wiele: czułości, intymności, gotowości i kobiecej delikatności! Atmosfera na konferencji była bardzo miła i dotykająca głęboko w serce. Każda z kobiet dała z siebie wiele zachęty dla innych, był to wyjątkowy czas!” – Agnes