Zespół Fundacji

Katarzyna Gałecka – PREZES FUNDACJI KOTWICA

k.galecka(at)fundacjakotwica.pl

Z zawodu informatyk a z powołania społecznik. Od wielu lat zaangażowana w pracę z dziećmi i młodzieżą. Jej serce zawsze należało do dzieci, szczególnie tych nierozpieszczanych przez los. Swoje działania koncentrowała również na pomocy osobom bezdomnym, ubogim i potrzebującym.
By móc wspierać kobiety uzyskała kwalifikacje coacha.
Z czasem swoje działania rozszerzyła na pomoc osobom bezdomnym, ubogim i potrzebującym.
Fundacja to jej dziecko i spełnienie marzeń, a raczej wypełnienie planu, do którego realizacji przygotowywała się jako wolontariusz w innych fundacjach oraz podczas 3-letniej kadencji wiceprezesa ChFR. Posiada wieloletnie doświadczenie jako kierownik oraz organizator obozów dla dzieci i młodzieży.
By móc profesjonalnie pomagać ukończyła kurs “Animator sportu i rekreacji”.
Pozytywne nastawienie, optymizm na co dzień i pogoda ducha to jej znaki rozpoznawcze. W życiu kieruje się zasadą “Wszystko jest możliwe dla wierzącego”.
Na świat patrzy przez obiektyw, dzięki temu jest on dla niej zawsze kolorowy, a fundacja zyskuje niepowtarzalne fotografie.
Funkcję Prezesa pełni społecznie.
Renata Kruk Pachoł – WICEPREZES FUNDACJI KOTWICA

r.kruk(at)fundacjakotwica.pl

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz pedagogiki specjalnej. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku coaching i mentoring. Posiada wieloletnie doświadczenie jako wychowawca oraz współorganizator obozów dla dzieci i młodzieży. Rzetelna, kreatywna, z poczuciem humoru. Jej marzeniem jest otwarcie świetlicy środowiskowej, by nie tylko móc na co dzień pomagać dzieciom, ale także stworzyć miejsce, w którym będą czuły się bezpieczne, akceptowane i potrzebne.
Funkcję wiceprezesa pełni społecznie.
Piotr Gałecki - WOLONTARIUSZ

Przesympatyczny, mądry i bardzo zdolny tłumacz z poczuciem humoru.