Przekaż darowiznę

Wybierz kwotę darowizny

PLN

Regulamin przekazywania darowizn Dotpay

Głównym środkiem utrzymania Fundacji – jako organizacji non profit – są darowizny od osób prywatnych i dotacje. Dzięki nim oraz dzięki ludziom dobrej woli, docieramy z pomocą do najbardziej potrzebujących.

Darowiznę możesz wpłacać elektronicznie lub tradycyjnie na numer konta
PL 36 1050 1953 1000 0090 8034 8585
wpisując tytuł: “Darowizna na cele statutowe”

FUNDACJA KOTWICA
ul. Leszczyńskiego 23 20-068 Lublin
Nazwa banku: ING Bank Śląski
Kod BIC Swift: INGBPLPW

Pamiętaj!
Osoby fizyczne, a także spółki osobowe, mogą odliczyć od kwoty do opodatkowania 6% dochodu (PIT), a osoby prawne 10% dochodu (CIT). W tytule wpłaty należy wpisać „Darowizna na cele statutowe”.

Pomagaj regularnie – zostań stałym Darczyńcą
Twoja regularna darowizna jest dla nas bardzo ważna. Otrzymując stałe wsparcie, możemy zaplanować nasze działania, bo wiemy, że będziemy mieć środki finansowe na ich realizację. Mamy również mnóstwo pomysłów na wdrożenie nowych projektów! Potrzebujemy Twojej pomocy, by móc zacząć je realizować!

1. Ustaw w banku zlecenie stałe – dzięki ustawieniu zlecenia stałego bank w Twoim imieniu każdego miesiąca będzie wykonywał przelew w ustalonej przez Ciebie kwocie.

2. Uruchom polecenie zapłaty – polecenie zapłaty jest prostą, bezpieczną i szybką formą realizacji powtarzających się płatności. Forma ta jest wykorzystywana np. do regulowania opłat za rachunki

PayPal Logo

Przekaż darowiznę za pomocą PayPal
Możesz nas wesprzeć wpłacając środki przez Paypal
paypal.me/FundacjaKOTWICA

Photo by Jonathan Brinkhorst on Unsplash

Za wszelkie wsparcie serdecznie dziękujemy!