II Konferencja dla Kobiet

II Konferencja dla Kobiet

Zapraszamy na Konferencję dla Kobiet pt: „POKOCHAJ SIEBIE”

TERMIN: 17 listopada, godz. 16:00-19:00
MIEJSCE: Hutnicza 20c, LUBLIN

Każdy z nas pragnie miłości. Jakkolwiek brzmi to banalnie – to tak jest. Każdy człowiek został stworzony, by kochać i być kochanym. Jednak miłość to nie tylko ogromne emocje w wyjątkowych chwilach, lecz także cierpliwość, szacunek i wyrozumiałość w szarej codzienności. Kochając innych zapominamy o sobie. Patrzymy na siebie zbyt krytycznie, nie wybaczamy sobie błędów, a często wręcz poniżamy i nienawidzimy siebie. Lista oskarżeń jest długa. Ze strachu przed samotnością za wszelką cenę staramy się przypodobać innym. Szukając ich akceptacji zapominamy o najważniejszej osobie w naszym życiu – nas samych.
Przyszła pora by to zmienić!
Zapraszamy Cię na konferencję dla kobiet, na której przekonasz się, że pokochanie siebie jest łatwiejsze niż mogłoby się wydawać, a osoba, którą codzienne spotykasz w odbiciu lustra jest fascynującą historią napisaną przez Boga.

 

W programie inspirujące wykłady, świadectwa oraz warsztaty, które poprowadzi Agata Strzyżewska (mówca, autor, streetworker). Jej misją jest inspirowanie do życia z pasją, działanie w oparciu o powołanie oraz Bożą wizję.
Od wielu lat pomaga innym w stawaniu się sobą, odnajdywaniu życiowej misji i dojrzewaniu do jej wypełnienia.
Prowadzi Kościół Uliczny w Gdańsku, Fundację Wszystko Jest Możliwe oraz Szkołę Pasji i Wizji.
Więcej o Agacie: agatastrzyzewska.com

CZEKAMY NA CIEBIE I TWOJE PRZYJACIÓŁKI!

To niezapomniany czas dla kobiet w każdym wieku!

WSTĘP WOLNY !
Ilość miejsc ograniczona – rejestracja online lub telefoniczna 609 926 553