Football camp – Sandomierz

W dniach 6-9 sierpnia w Sandomierzu odbył się obóz piłkarski dla dzieci. Przez cztery dni około 50 dzieci uczestniczyło w zajęciach prowadzonych przez trenerów z Irlandii Północnej, Stanów Zjednoczonych i z Polski. Dzieci z entuzjazmem uczestniczyły w ciekawych grach i ćwiczeniach, słuchały inspirujących historii z życia trenerów oraz z życia Jezusa. Zawsze był też czas z trenerami w mniejszym gronie, co pozwalało poruszyć także i poważne tematy. Aż ostatecznie przychodził czas na rywalizację podczas meczów. W każdym dziecku budził się sportowy duch i wszyscy dawali z siebie wszystko. Ostatni dzień pełen był największych sportowych emocji a to z powodu mistrzostw, w których jak przystało na prawdziwe światowe widowisko uczestniczyły drużyny z całego świata. Oczywiście po finale był czas na medale i specjalne nagrody. Cieszymy się, że mieliśmy okazję spędzać ten fajny czas w Sandomierzu!

Ashley White